Torty wyjątkowe jak okazje

Start / Torty

Z życzeniami słodkiego życia

Oferujemy ręcznie wykonywane torty w wielu wariantach smakowych i kolorystycznych, o różnej bryle, z wykończeniem standardowym lub dowolnym motywem dekoracyjnym na zamówienie. Tworzymy z pasją wyborne torty jednopoziomowe i piętrowe, torty w wyjątkowych kształtach, kuszące i apetyczne torty typu drip cake oraz uwielbiane przez dzieci barwne torty z masą plastyczną.

Z najlepszej jakości składników i według sprawdzonych receptur przygotowujemy:

  • torty weselne
  • torty okolicznościowe
  • torty dziecięce
  • torty komunijne
  • torty na chrzest
  • torty 18+
By zaspokoić Państwa zróżnicowane gusta, proponujemy „lżejsze” torty bazujące na bitej śmietanie, torty z wyrabianym ze śmietanki serkiem mascarpone oraz tradycyjne torty z kremem na bazie masła. Niektóre z naszych tortów zawierają w składzie alkohol, o czym informujemy w ich opisie. Chcąc umożliwić słodką ucztę tym z Państwa, których ogranicza dieta eliminacyjna, włączyliśmy do swojej oferty torty pieczone z produktów bez glutenu lub bez laktozy. Nasi pracownicy wielokrotnie wygrywali ogólnopolskie konkursy w dekoracji tortów! Zachęcamy do zapoznania się z tortowym menu Cukierni Aleksandra. Oferujemy możliwość przesłania pliku z dekoracyjną grafiką na maila: aleksandra-klobuck@wp.pl Zamówienia na zindywidualizowane dekoracje przyjmujemy min. 5 dni przed terminem realizacji.

Dekoracje gotowe:

  • świeczki, race, topery, broszki, kwiaty żywe itd.
Wybór na miejscu lub przez telefon: 502 788 079 / 34 317 21 75 / 535 040 090 Zachęcamy do składania zamówień na torty z 2-dniowym wyprzedzeniem, a w przypadku nietypowych tortów lub zleconych dekoracji, min. 5 dni przed terminem odbioru.

Bywa że jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie na tort z dnia na dzień. Zdarza się też, że posiadamy torty w bieżącej sprzedaży w naszych cukierniach.

Torty ślubne

Torty ślubne

Torty komunijne

Torty komunijne

Torty na chrzest

Torty na chrzest

Torty dziecięce

Torty dziecięce

Torty okolicznościowe

Torty okolicznościowe

Torty +18

Torty +18
Wyborne torty i ciasta weselne

Niespodzianki w dniu ślubu? Tylko miłe! Wypieki zamów w cukierni z ponad 30-letnią tradycją. Wybierz najlepsze, spróbuj jak smakują!