Catering na każdą okazję

Start / Garmażerka

Jedzenie smaczne jak domowe

Poza pieszczącymi podniebienia i zachwycającymi estetyką ciastami oraz tortami, oferujemy Państwu możliwość zamówienia wykwintnych zakąsek i przystawek, które doskonale sprawdzą się na uroczystościach rodzinnych, weselach czy służbowych bankietach, ale również w święta. Jednym z warunków udanej, ciepło wspominanej imprezy, bez względu na jej charakter, jest odpowiednio dobrany jadłospis, uwzględniający zróżnicowane gusta smakowe i preferencje dietetyczne gości. Serwowane zaproszonym jedzenie musi być urozmaicone, wyśmienite w smaku i świeżo przygotowane ze zdrowych składników najlepszej jakości. Powinno prezentować się tak apetycznie, by „jadło się” je już wzrokiem. Nasza garmażerka sprostuje – bez żadnego ale – tym oczekiwaniom. Polecamy Państwu na uroczystości wyśmienite potrawy tradycyjnej polskiej kuchni.

Uwaga! Za naszą garmażerką przemawiają kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie zespołu oraz fakt długotrwałej współpracy z salami przyjęć okolicznościowych. Mamy wprawę w serwowaniu na czas pysznych imprezowych przekąsek, przygotowywanych według tradycyjnych receptur, bez sztucznych składników. Jedzenie od Cukierni Aleksandra się nie „przypomina”, tylko miło kojarzy!

Zachwyć swoich gości wypiekami

Pamiętasz ten smak, zapach i konsystencję ciast pieczonych przez mamę i babcię? Znajdziesz je w naszej cukierni! Zamów słodkie razem z garmażerką.